LIGHTING / Floor lamps / Floor lamp 7063142
nr 706 3142
FLOOR LAMP
functional style, , wear, damages, senare skärm.
funkis,
Condition: slitage, skador, senare skärm
300
SEK 100
Monday August 1 2011
at 18:19:26
1/8 17:57:06